Historia Interstal S.A.

Historia firmy Interstal sięga roku 1996, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję i dystrybucję blach ocynkowanych. Ten produkt od wielu lat, niezmiennie stanowi główny przedmiot naszej działalności, a zakres grubości jaki oferujemy (0,4 mm – 3 mm) sprawia, że produkt jest uniwersalny, o szerokim zastosowaniu i możliwościach dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta. Na przestrzeni lat wzbogaciliśmy nasze blachy o bogatą kolorystykę i możliwości okleinowania różnych struktur, co przełożyło się na to, że nasze produkty trafiły do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Od 2002 roku prowadzimy serwis blach ocynkowanych, jak i wyposażyliśmy nasze zaplecze maszynowe o agregaty do rozcinania i nowoczesne sprzęty, które pozwalają na realizację zleceń w ekspresowym tempie i z największą precyzją. Co więcej, nasz zakład w Bytomiu położony jest w strategicznym miejscu na przecięciu autostrad A1 i A4, dzięki czemu logistyka i szybkość dostaw jest znacznie ułatwiona.

Dzisiaj, dbamy o nieustanny rozwój firmy i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, jak i poszerzamy naszą ofertę produktową i usługową.