Praca w Interstal

Interstal to miejsce, w którym dzięki swojej pracy możesz zrealizować Twoją wizję lepszego świata i lepszego biznesu. Chcemy, abyś tworzył innowacje, te małe i duże, dzięki którym nasz biznes będzie rósł i się rozwijał w sposób zrównoważony. Będziesz pracował wspólnie z doskonałymi liderami oraz ludźmi, którzy będą Cię inspirować i uczyć, abyś mógł stawać się coraz lepszą wersją samego siebie.

Jesteśmy w stanie realizować naszą misję tylko dzięki naszym Pracownikom. To oni są największym kapitałem firmy Interstal. Dlatego nieustannie dbamy o wzrost ich wiedzy i kompetencji. Dzięki temu posiadamy zespoły wysokiej klasy specjalistów, pełnych pasji i zaangażowania. Jako polska firma, istniejąca w branży przetwórstwa blach ocynkowanych na rynku ponad 20 lat, jesteśmy dumni, że nasi specjaliści posiadają i nieustannie rozwijają unikatowe doświadczenie w dziedzinie najnowszych i najbardziej zaawansowanych światowych rozwiązań technologicznych.

Dla nas najważniejsza będzie Twoja motywacja, kompetencje i to, czym kierujesz się w pracy. Bez względu na doświadczenie możesz znaleźć miejsce dla siebie.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Interstal S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 7D, 30-733 Kraków, NIP: 6631689362.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.