Poznaj Interstal

Interstal S.A. najlepszym wyborem!

Już od ponad 20 lat firma Interstal oferuje różnorodne produkty ze stali, jak i świadczy usługi na powierzonym materiale. Specjalizujemy się w blachach ocynkowanych i okleinowanych PCV oraz gięciu i cięciu blach. W naszej ofercie znajdują się również kształtowniki montażowe, obróbki blacharskie czy profile. Oprócz standardowych produktów, podejmujemy się również zleceń indywidualnych przygotowywanych pod życzenie i wymagania klienta.

Nie boimy się nowych wyzwań i skomplikowanych projektów, bowiem ufamy swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi osób, które tworzą zespół Interstal. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, elastyczność i podążanie za zmieniającymi się wymaganiami klientów i realiami rynku.

Co wyróżnia Interstal wśród innych?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Dbałość o zadowolenie klienta przejawia się na kilku płaszczyznach – od standardu obsługi, sprawnej realizacji indywidualnych projektów po szybkość reklamacji. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. 

RELACJE

Polegamy na umiejętnościach oraz wiedzy naszych pracowników i mamy w nich pełne zaufanie, ponieważ nie istnielibyśmy gdyby nie ich zaangażowanie i chęć współtworzenia naszej firmy. Ale relacje to dla nas również zaufanie, jakim darzą nas klienci i pewność, że mogą na nas polegać. Staramy się tego zaufania nie zawieść i jesteśmy w ciągłym dialogu z naszymi klientami, co do ich potrzeb i wymagań. Dbamy o wyznaczone terminy produkcji i dostaw i dostosowujemy się do zmieniających się realiów.

GWARANCJA JAKOŚCI

Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i usług, dlatego udzielamy gwarancji w zależności od materiału, z jakiego został wykonany dany produkt. Na każdym etapie produkcji dokonujemy kontroli jakości i sprawdzamy, czy finalny produkt jest zgodny z wykonanym wcześniej prototypem. Nie uciekamy od odpowiedzialności i z należytą dokładnością analizujemy wszelkie zastrzeżenia i staramy się jak najsprawniej im zaradzić. 

DEMATERIALIZACJA – ogłoszenie w MSiG