Poznaj Interstal

Interstal S.A. najlepszym wyborem!

Już ponad 25 lat firma INTERSTAL S.A. posiada szeroki asortyment wyrobów stalowych, świadczy usługi na materiale powierzonym. Świadczymy usługi w ramach obróbki plastycznej stali: cięcie (w tym cięcie laserowe), gięcie blach ocynkowanych, walcowanie rur i profili. W naszej ofercie znajdują się również kształtowniki specjalne (profile montażowe, systemy montażowe) – jesteśmy otwarci na stale odważne projekty, realizujemy także niestandardowe zlecenia, indywidualne zamówienia zgodne z wymaganiami klienta oraz normami technicznymi. Nie boimy się nowych wyzwań, bowiem ufamy swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi pracowników tworzących firmę INTERSTAL S.A.. Stawiamy na najwyższą jakość wyrobów i usług, elastyczność i podążanie za stale zmieniającymi się wymaganiami klientów i rynku

Co wyróżnia Interstal wśród innych?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Dbałość o zadowolenie klienta przejawia się na kilku płaszczyznach – od standardu obsługi, sprawnej realizacji indywidualnych projektów po szybkość reklamacji. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. 

RELACJE

Polegamy na umiejętnościach oraz wiedzy naszych pracowników i mamy w nich pełne zaufanie, ponieważ nie istnielibyśmy gdyby nie ich zaangażowanie i chęć współtworzenia naszej firmy. Ale relacje to dla nas również zaufanie, jakim darzą nas klienci i pewność, że mogą na nas polegać. Staramy się tego zaufania nie zawieść i jesteśmy w ciągłym dialogu z naszymi klientami, co do ich potrzeb i wymagań. Dbamy o wyznaczone terminy produkcji i dostaw i dostosowujemy się do zmieniających się realiów.

GWARANCJA JAKOŚCI

Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i usług, dlatego udzielamy gwarancji w zależności od materiału, z jakiego został wykonany dany produkt. Na każdym etapie produkcji dokonujemy kontroli jakości i sprawdzamy, czy finalny produkt jest zgodny z wykonanym wcześniej prototypem. Nie uciekamy od odpowiedzialności i z należytą dokładnością analizujemy wszelkie zastrzeżenia i staramy się jak najsprawniej im zaradzić. 

DEMATERIALIZACJA – ogłoszenie w MSiG